Bihać Klub boraca (BI) Novosti

Zapaženi rezultati Judo kluba Ippon Bihać na turniru “Laktaši Open 2019”

Džudo klub Ippon Bihać je uzeo učešće na turniru “Laktaši Open 2019”, a najmlađi Ipponaši su opet ostvarili zapažene rezultate.

Anesa Dizdarević je u kategoriji mlađih djevojčica osvojila 1.mjesto u kategoriji -28kg, kod mlađih poletaraca odličan nastup zabilježili su Irman Mujić koji je osvojio 2.mjesto, te Hrustanović Adijan koji je osvojio 3.mjesto i bronzanu medalju.

Odličan nastup zabilježio je Muhamed Mehemdović u kategoriji stariji pionira +73 kg, gdje je sa 3 pobjede i 1 porazom zauzeo 3.mjesto.

I ostali takmičari Judo kluba Ippon Bihać, koji su se borili, ostvarili su mnoštvo pobjeda, ali nažalost ovaj put sreća im nije bila naklonjena.

Trenerski dvojac Harun i Fuad Sadiković ne kriju zadovoljstvo učinjenim u proteklih 5 mjeseci, jer se već jasno ocrtavaju konture budućih šampiona.