Bihać Nogomet (BI) Novosti

Izbor najboljeg nogometaša/nogometašice, trenera i ekipe NS USK-a

Proteklog vikenda je u Domu kulture u Bihaću uspješno upriličena svečanost, proglašenje najboljih nogometaša, nogometašica, ekipa i trenera NS USK-a. Prisutnima se obratio gosp.Irfan Durić, predsjednik NS FBiH, a riječi dobrodošlice uputio je gosp. Halim Stupac, predsjednik NS USK-a.

U kategoriji PERSPEKTIVNI PRETPIONIR diplome i medalje su dobili:

  1. Hošić Anes – OFK“Bihać
  2. Mujagić Alen – OFK“Bihać
  3. Zjakić Faruk – OFK Bihać
  4. Hrnjić Sanjin – OFK Bihać
  5. Topić Dino – NK Ćoralići
  6. Nuhanović Semin – NK Ćoralići
  7. Bešić Faruk – GNK Bratstvo
  8. Rahmanović Faris – NK Krajišnik
  9. Ćehajić Anes – NK Jedinstvo
  10. Sušić Diaz – NK Borac
  11. Bilić Benjamin – NK Omladinac 75 Pokoj
  12. Ćehić Muhamed – NK Omladinac 75 Pokoj
  13. Šahinović Sinan – NK Vitez Bužim
  14. Kablić Daris – NK Ključ
  15. Sadić Albin – NK Rudar
  16. Balagić Zaim – NK Omladinac Sanica
  17. Mašinović Anes – NK Mladost Vrnograč
  18. Ćemal Eman – NK Bajer 99
  19. Kolaković Edis – NK Gomila
  20. Hodžić Edin – NK Gomila
  21. Redžić Eman – NK Željezničar
  22. Delić Hamza – NK Kolibri
  23. Memagić Benjamin – NK Kolibri
  24. Zulić Dino – NK Kolbri
  25. Kecman Miljan – NK Mladost 38 B.Petrovac
  26. Hidić Amer – NK Mladost 38 B.Petrovac
  27. Hebilović Edim – OFŠ Krajina
  28. Duraković Edi – OFŠ Krajina
  29. Hušidić Harun – FC ABC
  30. Tarik Hadžić – NK Brekovica 78
  31. Mušić Selmin – NK Kamenica
  32. Mušić Elvin – NK Kamenica
  33. Felić Ilhan – NK Kamenica
  34. Civić Adnan – NK Mladost Polje
  35. Selimović Mirza – NK Mladost Polje
  36. Sadiković Džan – NK Podgrmeč
  37. Mahmutović Harun – NK Podgrmeč
  38. Silić Hamza – NK Gomila
  39. Atajić Muhamed – NK Gomila
  40. Memić Adi – NK Gomila

 

III Mjesto u kategoriji Pretpionira je Velagić Aldin – OFŠ Krajina ( pehar 3. mjesto, bronzana medalja, diploma),

 II Mjesto u kategoriji Pretpionira je Cerić Tarik – NK Podgrmeč   ( pehar 2. mjesto, srebrena medalja, diploma)

I Mjesto u kategoriji Pretpionira je Ismailovski Aris – NK Sloga B.otoka ( pehar 1. mjesto, zlatna medalja, Diploma) ;

Najbolje igračice u kategoriji Pretpionira  ( pehar , zlatna medalja i diploma ).

  1. Hadžihajdarević Uma – NK Kolibri
  2. Muhić Melisa – NK Mladost Polje
  3. Sarajlić Melina – ŽFNK Sana 2014
  4. Redžić Ajla – ŽFNK Sana 2014
  5. Salkić Emina – ŽNK Željezničar 2011

 

Dodjela priznanja Perspektivnim pionirima (diploma i medalja):

  1. Vajzović Harun – OFK Bihać
  2. Komić Ilan – OFK Bihać
  3. Šabić Mersud – OFK Bihać
  4. Dervišević Enis – OFK Bihać
  5. Alagić Tarik – OFK Bihać
  6. Nadarević Izudin – NK Ćoralići
  7. Šišić Amar – NK Ćoralići
  8. Kovačević Kenan – GNK Bratstvo
  9. Halilagić Samir – NK Jedinstvo
  10. Halkić Elvis – NK Borac
  11. Muratović Suvad – NK Vitez Bužim
  12. Koljić Imran – NK Ključ
  13. Halilović Isak – NK Rudar
  14. Lončar Amar – NK Omladinac Sanica
  15. Omanović Kemal – NK Omladinac Sanica
  16. Koštić Omer – NK Mladost Vrnograč
  17. Kujundžić Adis – NK Bajer 99
  18. Nazić Anis – NK Gomila
  19. Halkić Emil – NK Gomila
  20. Grošić Ahmed – NK Željezničar
  21. Alagić Emir – NK Mladost 38 B.Petrovac
  22. Bašić Anis – NK Mladost 38 B.Petrovac
  23. Hadžić Samir – OFŠ Krajina
  24. Karalić Amar – FC ABC
  25. Majstorović Mirza – NK Brekovica 78
  26. Kendić Ismir – NK Kamenica
  27. Sabljaković Damir – NK Kamenica
  28. Sušić Haris – NK Kamenica
  29. Ljubijankić Aldin – NK Mladost Polje
  30. Smajlović Amar – NK Podgrmeč
  31. Huzeirović Ajnur – NK Podgrmeč
  32. Sumbuljević Dino – NK Sloga 1922

III  Mjesto u kategoriji  Pionira je Ramić Tarik – NK Podgrmeč  ( pehar 3. mjesto, bronzana medalja, diploma),

II  Mjesto u kategoriji Pionira je Dujmović David  – OFK Bihać  ( pehar 2. mjesto, srebrena medalja, diploma)

I  Mjesto u kategoriji Pionira je Omeragić Alen – NK Krajišnik   ( pehar 1. mjesto, zlatna medalja, diploma) ;

Najbolje igračice u kategoriji Pionira ( pehar , zlatna medalja i diploma).

  1. Golić Ajna – ŽFNK Sana 2014
  2. Halilović Elmedina – ŽNK Željezničar 2011
  3. Jakupović Adelisa – ŽFNK Sana 2014

Diplome i medalje PERSPEKTIVNIM KADETIMA.:

  1. Muhić Belmin – NK Mladost Polje
  2. Osmančević Ahmet – NK Mladost Polje
  3. Bajrić Hasib – NK Brekovica 78
  4. Murtić Esad – FC ABC
  5. Pehlić Samir – NK Željezničar
  6. Kantarević Amir – NK Mladost Vrnograč
  7. Muratović Sinan – NK Vitez Bužim
  8. Kurić Benjamin – NK Jedinstvo
  9. Bešić Arijan – GNK Bratstvo
  10. Kovačević Elvin – NK Ćoralići
  11. Pjanić Hazim – NK Ćoralići
  12. Balić Amar – OFK Bihać
  13. Čavkić Aimar – OFK Bihać
  14. Šušnjar Anes – OFK Bihać
  15. Begović Muamer – OFK Bihać
  16. Macanović Amar – OFK Bihać
  17. Hrnjić Hanan – OFK Bihać
  18. Krkić Almedin – NK Podgrmeč
  19. Čunjalo Kenan – NK Podgrmeč

III  Mjesto u kategoriji  Kadeta  je Hairlahović Amar – FK Krajina ( pehar 3. mjesto, bronzana medalja, diploma),

II  Mjesto u kategoriji Kadeta  je Kumalić Anel – NK Podgrmeč    ( pehar 2. mjesto, srebrena medalja, diploma)

 I  Mjesto u kategoriji Kadeta  je Keranović Ervin – NK Krajišnik   ( pehar 1. mjesto, zlatna medalja, Diploma) ;

Najbolje  igračice u kategoriji Kadeta ( pehar, zlatna medalja, diploma)

  1. Sarajlić Elmina – ŽFNK Sana 2014
  2. Petrović Bojana – ŽFNK Sana 2014
  3. Gorinjac Medina – ŽNK Željezničar 2011

 

PERSPEKTIVNI JUNIORI (Diplome i Medalje)

  1. Pačariz Amar – NK Željezničar
  2. Abdijanović Damir – NK Brekovica 78

III  Mjesto u kategoriji  Juniora  je Jagurdžija Muhamed – NK Podgrmeč ( pehar 3. mjesto, bronzana medalja, diploma),

II  Mjesto u kategoriji Juniora je  Borovčanin Miloš – NK Jedinstvo  ( pehar 2. mjesto, srebrena medalja, diploma)

I  Mjesto u kategoriji Juniora   je Čataković Benjamin – FK“Krajina“Cazin  ( pehar 1. mjesto, zlatna medalja, diploma) ;

Najbolje igračice  u kategoriji Juniorki  ( pehar, zlatna medalja i diploma):

  1. Memić Ajla – ŽNK Željezničar 2011
  2. Alagić Aida – ŽFNK Sana 2014

Najbolji strijelac Kantonalne lige USK-a:

Balić Armin- NK Borac Izačić 

III  Mjesto u kategoriji Seniori Futsal je Ibrišimović Sejad – Futsal Klub Konjodor Bužim  ( pehar , bronzana medalja i diploma)

 

II  Mjesto u kategoriji Seniori Futsal je Begić Mirsad – Futsal Klub Konjodor Bužim  ( pehar , srebrna  medalja i diploma)

 

I  Mjesto u kategoriji Seniori Futsal je Prošić Elmin –  MNK“Bubamara“Cazin ( pehar , zlatna medalja i diploma)

Kategorija Seniori  :

Seniori Prva lige Federacije BIH – Najbolji igrač

I  mjesto u kategoriji Seniori Prva liga Federacije BIH  – Antić Slađan – NK Jedinstvo   ( pehar , zlatna medalja i diploma)

 

Seniori Druga liga Federacije BIH grupa“Zapad“ – Najbolji igrači

IV mjesto u kategoriji Seniori Druga liga Federacije BIH grupa“Zapad“ – Sijamhodžić Mehmed – GNK Bratstvo ( pehar , bronzana medalja i diploma)

III  mjesto u kategoriji Seniori Druga liga Federacije BIH grupa“Zapad“ – Dedić Nevzet – NK Brekovica 78  ( pehar , bronzana medalja i diploma)

II  mjesto u kategoriji Seniori Druga liga Federacije BIH grupa“Zapad“ – Karić Adnan – NK Podgrmeč   ( pehar , srebrna medalja i diploma)

I  mjesto u kategoriji Seniori Druga liga Federacije BIH grupa“Zapad“ – Mizić Ermin – FK“Krajina  ( pehar , zlatna medalja i diploma)

SENIORI  KANTONALNA LIGA NS USK-A  – NAJBOLJI IGRAČI

III  mjesto u kategoriji Seniori  Kantonalna liga NS USK-a – Kabljić Kenan – NK Ključ   ( pehar , bronzana medalja i diploma)

II  mjesto u kategoriji Seniori Kantonalna liga NS USK-a – Silić Belmin – NK Gomila  ( pehar , srebrna medalja i diploma)

I  mjesto u kategoriji Seniori Kantonalna liga NS USK-a – Pehlić Alen – NK Mladost Vrnograč  ( pehar , zlatna medalja i diploma)

Najbolje igračice u kategoriji Seniorki su ( pehar, zlatna medalja i diploma za sviju  isto)

  1. Talić Azra – ŽFNK Sana 2014
  2. Mujagić Sabina – Sana 2014
  3. Đulkić Almedina – ŽNK Željezničar 2011

 

Najbolji trener u svim kategorijama: 

  1. Beširević Husnija – OFŠ Krajina i  Kuželj Ferid NK Podgrmeč  -, treneri koji su osvojili Drugo mjesto sa Pionirskom Reprezentacijom USK na završnici Federalnog prvenstva  svih Kantonalnih/Županijskih Reprezentacija i ovo je jedan od većih uspjeha u istoriji Nogometnog Saveza Unsko – sanskog Kantona.

Najbolje ekipe po kategorijama:

  1. Najbolja Ekipa u kategoriji Seniorki je Ženski  Fudbalski  Nogometni  Klub “Sana 2014“ Sanski Most ( pehar u trajno vlasništvo)
  2. Najbolja ekipa u kategoriji FUTSAL je Malonogometni Klub “Bubamara Cazin ( pehar u trajno vlasništvo)
  3. Najbolja ekipa u kategoriji Pretpionira je Nogometni Klub  Sloga 1922 B.Otoka ( pehar u trajno vlasništvo)
  4. Najbolja ekipa u kategoriji Pionira je Nogometni Klub “Krajišnik“ V.Kladuša (pehar u trajno vlasništvo)
  5. Najbolja ekipa u kategoriji Kadeti NS USK-a je Nogometni Klub “Krajišnik“V.Kladuša(pehar u trajno vlasništvo)
  6. Najbolja ekipa u kategoriji Kadeti Kvalitetna Omladinska liga grupa „ZAPAD“ je Nogometni Klub “Podgrmeč“ Sanski Most (pehar u trajno vlasništvo)
  7. Najbolja ekipa u kategoriji Juniora Kvalitetna Omladinska liga grupa „ZAPAD“ je Fudbalski Klub“Krajina“ Cazin (pehar u trajno vlasništvo)
  8. Najbolja ekipa u kategoriji Seniora je Nogometni Klub “Jedinstvo“Bihać ( pehar u trajno vlasništvo)
  9. Najbolja ekipa u kategoriji Fair – play je Nogometni Klub“Vitez“ Bužim  ( pehar u trajno vlasništvo)

 

POSEBNA PRIZNANJA:

( Mape) – Kategorija: Sportski radnici

  1. Halkić Jasmin – NK Gomila
  2. Sarajlić Damir –  ŽFNK Sana 2014
  3. Hodžić Senad – OFK Bihać
  4. Mehurović Abdulah – NK Mladost Vrnograč
  5. Kuželj Velid – NK Podgrmeč
  6. Hušidić Šerif – Član Izvršnog odbora NS USK-a
  7. Ćordić Safet – NK Krajišnik

Posebna priznanja : (Mapa ) –  Posebno priznanje za doprinos i razvoj nogometa  na USK :

Alagić Meho

Hrustanović Izet

Posebno priznanje za doprinos i razvoj nogometa  na USK Priznanje:

Hromalić Zinaida

Kategorija: Javne ličnosti  i Firme / udruženja:

  1. Gradonačelnik grada Bihaća Šuhret Fazlić
  2. Predsjednik SS USK-a Dautović Emir
  3. Predsjednik SS grada Bihaća Šantić Mladen
  4. Hrnjić Kemal – OFK Bihać

Najbolji strijelac završnice Turnira  Pionirskih Kantonalnih Reprezentacija na Federalnom nivou.

  1. Ismir Nadarević – OFŠ Krajina Cazin

Sve ukupno Najbolji igrač u svim kategorijama za 2018 godinu je :

  1. Dujmović David – OFK Bihać i Pionirski Reprezentativac USK-a

Sve ukupno najbolja ekipa za  2018. godinu  je ekipa Pionirska Reprezentacija Nogometnog saveza Unsko-sanskog Kantona  ( veliki pehar u trajno vlasništvo ).

Fotografije sa svečanosti Izbora najboljeg nogometaša/nogometašice, ekipe i trenera NS USK-a možete pogledati :

OVDJE

 

 

 

Facebook Comments