Novosti

REZULTATI i IZVJEŠTAJI: 13.kolo Druga liga FBiH grupa “Zapad”

NK BUSOVAČA – FK VITEZ 0:1 (0:0)

STADION: NK Busovača

SUDIJA: Armin Kukić (Bugojno)

POMOĆNICI: Zlatko Budimlić (Bihać ) i Igor Puzović (Travnik)

DELEGAT: Marko Kovač (N.Travnik)

STRIJELCI: 0:1 Zukan (58′)

NK BUSOVAČA: Kurtić, Ramić, Krišto, Petrović, Z.Brkić, Sejmen, Čećura, E.Ramić, E.Brkić, Stapić. Lucić. TRENER: Mladen Frljić

FK VITEZ: Selman, Šibčić, Šut (76′ Klisura), Tufekčić, Vardo, Fetić, Delić, Adilović, Haskić (88′ Berbić), Pjanić (53′ Mehić), Zukan. TRENER: Šaban Haskić


NK TRAVNIK – FK RUDAR 3:0 (1:0)

STADION: Pirota

SUDIJA: Muharem Dedić (Bihać)

POMOĆNICI: Zlatko Budimlić (Bihać) i Antonio Tomić (Kreševo)

DELEGAT: Šerif Hušidić (V.Kladuša)

STRIJELCI: 1:0 Ćatić (14′), 2:0 Vila (52’KU), 3:0 Vila (84′)

NK TRAVNIK: Omerbegović, Brljak, Tabaković, Baltić, Čurić, Vila (90′ Sučić), Š.Baltić, Ćatić, Hasanbegović (46′ Lovrinović), Dautović, Arnautović (80′ Ajdinović). TRENER: Jasmin Đidić

FK RUDAR: Husanović, Emir Torlak (46′ Dervišević), Osmanović, Selman, Bajramović, Spahić, Torlak, Hasičić (73′ Alihodža), Fajkić (35′ Prcanović), Faik Selman, Grabus. TRENER: Faruk Selman


NK ISKRA – NK BREKOVICA 78 1:0 (1:0)

STADION: Jaklić

SUDIJA: Muamer Kurić (Jajce)

POMOĆNICI: Ekrem Šišić (Busovača) i Edin Berberović (Travnik)

DELEGAT: Davor Solomun (Travnik)

STRIJELCI: 1:0 Zec (5′)

NK ISKRA: Konjarić, Alibegović, Alić, Palalić, Ivković, Zukanović, Seferović, Softić, Pipić, Gazić, Zec. TRENER: Safet Kmetaš

NK BREKOVICA 78: Rekić, M.Dedić, Ćenanović (46′ Abdijanović), A. Bajrović, H.Bajrić, N.Dedić (85′ Semanić), A.Ibrišimović, Čaušević, Karabegović, S.Ibrišimović (83′ Amel Bajrović), Šehić. TRENER: Edin Bajrović


NK PODGRMEČ – NK KISELJAK 2:1 (2:0)

STADION: Gradski

SUDIJA: Anes Delić (Travnik)

POMOĆNICI: Ernad Korman (Bugojno) i Armin Kukić (Bugojno)

DELEGAT: Adnan Dupanović (Bos.Krupa)

STRIJELCI: 1:0 Medžedović (39’KU), 2:0 Medžedović (45’KU), 2:1 Grošo (76′)

NK PODGRMEČ: Salešević, Avdić (46′ Karić), Begić, Hotić, Kumalić, Hodžić, Medžedović (71′ Opakić), Habibović, Čunjalo (75′ Ibrahimović), Begić, Paunović. TRENER: Ferid Kuželj

NK KISELJAK: Hodžić (74′ Tuka), Franjić, Mišković, Kukla, Bojo. L.Medić, A.Medić, Vrbić, Škoro (57′ Lješnić), Ilijašević (66′ Mujić), Grošo. TRENER: Mario Galić


NK VLAŠIĆ – NK SLOGA 3:0 (2:0)

STADION: Sportski Centar

SUDIJA: Amar Omerdić (Bihać)

POMOĆNICI: Muharem Dedić (Bihać ) i Armin Islamović (Prijedor)

DELEGAT: Ratko Bošnjak (Vitez)

STRIJELCI: 1:0 Lepir (18′), 2:0 Rosić (40′), 3:0 Kljajić (46′)

NK VLAŠIĆ: Palalić, Goran, Topalović, Otuzbir, Kljajić, Baručija, Rosić, Lepir, Imširović, Smajić, Bašić. TRENER: Salih Salihović

NK SLOGA: Šabić, Pašić, Kahrić, Kekić, Ibričić, Ramić, Muzaferović, Dekanović, Mehić, L.Dekanović. TRENER: Vranić Ismet


FK KRAJINA – NK BORAC 3:0 p.f.

STADION: Gradski

SUDIJA: Adnan Kasupović (Bihać)

POMOĆNICI: Admir Malkoć (N.Travnik) i Kenan Kero (Bugojno)

DELEGAT: Jasmin Veladžić (NS USK)


NK BRATSTVO – NK KRAJIŠNIK 2:1 (1:0)

STADION: SRC Ade

SUDIJA: Senad Dervić (Travnik)

POMOĆNICI: Almir Bašić (Bugojno) i Alen Serdarević (Vitez)

DELEGAT: Edin Džanić (NS USK)

STRIJELCI: 1:0 Sijamhodžić (18′), 2:0 Sijamhodžić (53′), 2:1 Alibegić (87′)

NK BRATSTVO: Fajković, Balkić, Nuhanović, Mujagić, Amir Balkić, Gerzić, Đanan, Šahinović, Hadžić, Mešić, Sijamhodžić. TRENER: Elvis Mešić

NK KRAJIŠNIK: Šušnjar, Duraković, Pajazetović, Saletović, Torić, Bibuljica, Nanić, Alibegić, Kapić, Ljubijankić, Keranović.TRENER: Izet Račić


Izvor grafika: sportdc.net

 

 

Facebook Comments