Bihać Nogomet (BI) Novosti

REZULTATI i IZVJEŠTAJI: 11. kolo Druga liga FBiH grupa “Zapad”

FK RUDAR – FK VITEZ 1:2 (1:1)

STADION: Han Bila

SUDIJA: Armin Islamović (Prijedor)

POMOĆNICI: Amar Omerdić (Bihać) i Admir Malkoć (N.Travnik)

DELEGAT: Davor Solomun (Travnik)

STRIJELCI: 1:0 Torlak (22′), 1:1 Adilović (35′), 1:2 Pjanić (50′)

FK RUDAR: Husanović, Torlak, Osmanović, Selman (46′ Hasičić), Bajramović, Prcanović (60′ Dervišević), Eldar Torlak, Karahodža, Fajkić (46′ Alihodža), Faik Selman, Grabus. TRENER: Faruk Selman

FK VITEZ: Spahić, Šibčić, Delić (85′ Haskić), Tufekčić, Šut, Mehić (54′ A.Haskić), Vardo, Fetić, Adilović, Ammar Haskić, Pjanić (75′ Dražić). TRENER: Šaban Haskić


NK BUSOVAČA – NK BREKOVICA 78 4:1 (1:0)

STADION: NK Busovača

SUDIJA: Armin Kukić (Bugojno)

POMOĆNICI: Mehmed Šeho (Bugojno) i Edin Berberović (Travnik)

DELEGAT: Nedim Arnaut (Kačuni)

STRIJELCI: 1:0 Sejmen (19′), 2:0 Čećura (47′), 3:0 Brkić (53′), 4:0 Brkić (58′), 4:1 Čaušević (75′)

NK BUSOVAČA: Kurtić, Z.Ramić (66′ N.Brkić), Krišto, Z.Brkić, Sejmen (71′ Laštro), Čećura, E.Ramić, E.Brkić (74′ Alispahić), Stapić, Salkica, Lucić. TRENER: Mladen Frljić

NK BREKOVICA 78: Rekić, M.Dedić, Ćenanović, H.Bajrić, N.Dedić, A.Ibrišimović, Jušić (75′ Semanić), Čaušević, E.Bajrić, S.Ibrišimović, Šehić. PREDST.KLUBA: Asmir Bajrić


NK TRAVNIK – NK KISELJAK 3:0 (2:0)

STADION: Pirota

SUDIJA: Mehmed Šeho (Bugojno)

POMOĆNICI: Zlatko Budimlić i Muharem Dedić (Bihać)

DELEGAT: Vahidin Lušija (Busovača)

STRIJELCI: 1:0 Vila (12’KU), 2:0 E.Baltić (45+1), 3:0 Vila (60′)

NK TRAVNIK: Omerbegović, Brljak, Tabaković (56′ Lovrinović), Baltić, Čurić, Vila, Ajdinović (32′ E.Baltić), Mehić, Čatić, Vrebac (46′ Š.Baltić), Arnaut. TRENER: Jasmin Đidić

NK KISELJAK: Hodžić, Marković (70′ Bojo), Vrbić (70′ Durak), Čilaš, Medić, Baban, Ilijašević, Grošo, Antić, Mijić, Tomić (70′ Duno). TRENER: Mario Galić


NK ISKRA – NK SLOGA 5:0 (4:0)

STADION: Jaklić

SUDIJA: Muamer Kurić (Jajce)

POMOĆNICI: Anes Delić (Travnik) i Admir Malkoć (N.Travnik)

DELEGAT: Marko Kovač (N.Travnik)

STRIJELCI: 1:0 Alić (3′), 2:0 Jusufbašić (29′), 3:0 Zukanović (33′), 4:0 Seferović (40′), 5:0 Jusufbašić (77′)

NK ISKRA: Konjarić (46′ Tajar), Pihura, Alibegović, Alić, Palalić, Zukanović, Seferović, Jusufbašić, Softić (46′ Gazić), Čorina (60′ Ivković), Zec. TRENER: Safet Kmetaš

NK SLOGA: Šabić, Mustedanagić, Muzaferović (56′ Dekanović), Kekić (37′ Mehić), Ičanović, Ramić (69′ Mujkić), Gerzić, Kadić, Hasanagić, Ibričić, Duranović. PREDST.KLUBA: Senad Komić


NK PODGRMEČ – NK BORAC 3:1 (0:0)

STADION: Gradski

SUDIJA: Kenan Kero (Bugojno)

POMOĆNICI: Ernad Korman (Bugojno) i Senad Dervić (Travnik)

DELEGAT: Nihad Eminović (Ključ)

STRIJELCI: 1:0 Paunović (56′), 2:0 Avdić (61′), 3:0 Paunović (86′), 3:1 Nuhanović (88′)

NK PODGRMEČ: Salešević, Avdić (67′ Kumalić), Begić, Hotić, Čunjalo, Hodžić (81′ Plavotić), Begić, Hamzabegović, Medžedović, Habibović (81′ Ibrahimović), Paunović. TRENER: Ferid Kuželj

NK BORAC: Begić, Durak, Alijagić, Šarić, Islamović, Nuhanović, Drljača, Hrkić, Halilagić, Balić, Keškić. TRENER: Besim Šabić


NK VLAŠIĆ – NK KRAJIŠNIK 8:0 (2:0)

STADION: Sportski centar

SUDIJA: Antonio Tomić (Kreševo)

POMOĆNICI: Ekrem Šišić (Busovača) i Alen Serdarević (Vitez)

DELEGAT: Smail Hodžić (Travnik)

STRIJELCI: 1:0 Imširović (9′), 2:0 Imširović (39′), 3:0 Imširović (47′), 4:0 Lepir (53′), 5:0 Rosić (69′), 6:0 Imširović (70′), 7:0 Lepir (85′), 8:0 Smajlović (89′)

NK VLAŠIĆ: Palalić, Goran (68′ Barišić), Topalović, Kljajić, Baručija, Rosić (74′ Bačvić), Lepir, Imširović, Smajić, Hodžić (46′ Smajilović), Bašić. TRENER: Salih Salihović

NK KRAJIŠNIK: Šušnjar, Halkić, Jašić (52′ Nanić), Pajazetović, Đajić, Torić, Bibuljica (64′ Ljubijankić), Alibegić, Saletović, Kapić, Rošić (59′ Ramić). TRENER: Izet Račić


FK KRAJINA – NK BRATSTVO 7:1 (2:0)

STADION: Gradski

SUDIJA: Haris Poprženović (Travnik)

POMOĆNICI: Almir Bašić (Bugojno) i Igor Puzović (Travnik)

DELEGAT: Aldin Pilipović (S.Most)

STRIJELCI: 1:0 Hušić (40′), 2:0  Sandi Nuhić (45′), 3:0 Selvedin Nuhić (52′), 4:0 Kolaković (63′), 4:1 Bešić (67′), 5:1 Čataković (75′), 6:1 Čataković (78′), 7:1 Selvedin Nuhić (89′)

FK KRAJINA: Akmadžić, Kadić, Hušić, Selvedin Nuhić, Sandi Nuhić, Mizić (55′ Kolaković), Čataković, Kličić (57′ I.Kličić), Kišmetović, Durić, Delić (59′ Majetić). TRENER: Muhamed Berberović

NK BRATSTVO: Fajković, Adis Balkić, Amir Balkić (70′ Gverić), Mujagić (50′ Gerzić), Talić (47′ Bešić), Nuhanović, Đanan, Šahinović, Hadžić, Sijamhodžić, Četić. TRENER: Elvis Mešić


sportdc.net

 

Facebook Comments