Bihać Novosti Odbojka (BI)

Dvije pobjede u nizu za ŽOK Bihać

Bišćanke su nakon gostovanja u Maglaju proteklog vikenda i visoke pobjede od 3:0 u setovima, danas na domaćem terenu u okviru 4. kola Superlige grupa “Sjever” savladale gošće iz Žepča rezultatom 3:1. Velika borba naših djevojaka danas na parketu Sportske dvorane Luke u Bihaću i sasvim zaslužena pobjeda nad ekipom ŽOK Žepče. Naše odbojkašice su povele u dva prva seta rezultatom 2:0, a zatim gošće uspjevaju doći do trećeg seta, u zadnjim trenucima i smanjiti rezultat na 2:1.

Treći set neprikosnoven od strane naših odbojkašica rezultatom 25:14, dovodi ŽOK Bihać do druge pobjede u nizu rezultatom 3:1.

Narednog vikenda u okviru 5. kola Superlige grupa “Sjever” ŽOK Bihać gostuje u Lukavcu.

ŽOK BIHAĆ – ŽOK ŽEPČE 3:1 (25:16, 25:23, 22:25, 25:14)

ŽOK BIHAĆ: Fišek, Karat, Mujadžić, Šečić, Ibrahimagić, Alić-Ekinović, Dizdarević, Kozlica, Kartal, Čavkunović, Saračević, Čaušević. TRENER: Semin Hubić

ŽOK ŽEPČE: Malićbegović, Karajbić, Pehlivanović, Hamurović, Bajrić, Dragičević, H.Bajrić, Rajković, Keserović.TRENER: Nazim Malićbegović