B.Krupa Nogomet (B.K.) Novosti

Mirza Mustedanagić i Aleksandar Rašeta novi igrači Sloge

U ovom zimskom prelaznom roku Uprava kluba dogovorila je suradnju sa dva nova igrača, koji će u proljetnom dijelu prvenstva braniti boje kluba iz Bosanske Otoke.

Aleksandar Rašeta (30) igra na poziciji golmana.

Prošao je omladinsku školu fudbala FK Sloboda (Novi Grad/Bos.Novi), a posljednji angažman imao je u hrvatskom niželigašu PPG Rujevac.

Mirza Mustedanagić, svoje prve nogometne korake napravio je upravo u NK Sloga, da bi svoje nogometno znanje dalje usavršavao kroz omladinske selekcije FK Sloboda (BN), NK Jedinstvo (Bihać), FK Sarajevo (Sa), a zadnje dvije sezone nosio je dres bihaćkog Jedinstva, odakle i dolazi kao povratnik.

Zvanično klub je napustio Armin Plavulj, zbog rada u inostranstvu, dok su svi drugi igrači iz jesenjeg dijela stavili se na raspolaganje treneru Stamboliji.

Mirzi i Aleksandru, želimo dobrodošlicu u naš klub, a Arminu veliko hvala za sve ono što je učinio u našem klubu, na velikom trudu i zalaganju, te mu želimo puno sreće u daljem životu- kazali su čelnici kluba iz Bos. Otoke.

Facebook Comments